Codzienność zwykłego dnia.

codzienność

Międzyzdroje

To nie tylko molo i plażą...to ogrom terenów zielonych, ciekawych tras i miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na pogodę....:))DSC07094 (2).jpg

Tak pięknie już było w pierwszej połowie czerwca...kiedy tam wypoczywałam.

Na atrakcyjność turystyczną Międzyzdrojów wpływa położenie geograficzno-przyrodnicze.

Na obszarze miasta ustalono 2 kąpieliska nadmorskie tj. kąpielisko Międzyzdroje Zachód (od mola na zachód 500 m) z wyłączeniem 50 metrowego pasa bezpieczeństwa oraz kąpielisko Międzyzdroje Wschód (od mola na wschód 500 m)[10].

Walorami turystycznymi miasta są: położenie nad morzem, piaszczyste plaże, wzniesienia w Paśmie Wolińskim, bliskość Wolińskiego Parku Narodowego[11], historyczne zabudowania uzdrowiskowe i Park Zdrojowy w nadmorskiej części miasta.

Dla tych którzy chcą wypoczywać także poza plażą ciekawych, miejsc szlaków naprawdę nie brakuje....oto kilka przykładów.

DSC06967 (2).jpg

DSC06887 (2).jpg

Oby tylko czasu i sił starczyło na spacery po tych wszystkich wspaniałych trasach...wśród zieleni i często w tle słychać szum morza...coś dla oka i duszy...:)

DSC06390 (2).jpg

Parki i zieleń wyglądają równie pięknie jak ten paw wykonany z kwiatów ...już w maju można buło go podziwiać  Ja podobnie jak wielu blogowiczów nie byłam nad polskim morzem przez kilkanaście lat....może dlatego zauważam tak wiele pozytywnych zmian..:))).  Wszystkim wypoczywającym lub udającym   się na wypoczynek życzę wymarzonej pogody, zdrówka oraz niezapomnianych wrażeń. Pozdrawiam